Z mladších žiakov sa stali lyžiari!

Nie, nebojte sa, naši mladí talentovaní vodní pólisti sa nevykašľali na svoj milovaný šport a nevrhli sa na zjazdové lyžovanie po vzore skvelých slovenských reprezentantiek Veroniky Velez-Zuzulovej a Petry Vlhovej.

Práve lyžovanie však dominovalo v programe mimoriadne vydareného sústredenia tímu našich mladších žiakov, ktoré sa uskutočnilo v Ľubovnianskych kúpeľoch. Tento skvelý pobyt pod vedením trénera Miroslava Fabiana sa podarilo zorganizovať aj vďaka výdatnej podpory rodičov. Š½e tam bolo super, o tom vás presvedčí aj pohľad do pestrej fotogalérie.

„Chlapci strávili na kopci štyri dni, dosýtosti sa vybláznili a zdokonaľovali sa v lyžiarskych zručnostiach. Harmonogram rozbehnutého vodnopólového súťažného programu nás ale nepustil, takže každý večer absolvovali chlapci aj jedenapolhodinový tréning v bazéne. Chcem sa poďakovať všetkým hráčom za výborný prístup a všetkým rodičom za pomoc. Bola to výborná možnosť spoznať chlapcov aj z inej stránky. Verím, že to nebola len jedna lastovička a v budúcnosti si to zopakujeme,” vyjadril sa pochvalne Miroslav Fabian, tréner našich mladších žiakov, ktorí sa už tento víkend predstavia na turnaji v Novákoch. Narazia tam v sobotu o 10.45 najprv na domácich a ešte v ten istý deň popoludní odohrajú od 17.15 derby proti Hornets. V nedeľu o 9. hodine sa na záver naši Modrí Draci stretnú so  Žilinou.