Hľadáte správnu športovú aktivitu pre deti? Riešením je prípravka Modrých Drakov!

Šport je súčasťou správneho a zdravého vývinu každého dieťaťa. Ak hľadáte ten správny športový program pre vaše dieťa, máme pre vás riešenie. Je ním prípravka Modrých Drakov.

Deti rozdeľujeme do dvoch skupín: v prvej sú tie, ktoré vedia plávať a udržia sa na vodnej hladine. Snažíme sa zdokonaliť ich techniku plávania, ale aj vytrvalosť či rýchlostné parametre.

V druhej skupine sú úplní začiatočníci, ktorí majú vo vode vesty. Opatrným, ale zároveň aj zábavným spôsobom zoznamujeme deti s vodou a učíme ich plavecké základy.

Deti trénujú pod vedením odborne kvalifikovaných trénerov. Postupne ich učíme základy plaveckých štýlov – kraul, prsia a znak. Každé dieťa si najprv môže vyskúšať nezáväzne a zdarma jeden náš tréning.

Aktualizované:

Milí rodičia, športovci a priatelia klubu ŠKP Modrí Draci Košice. Každý utorok o 17. hodine sa uskutoční bezplatný skúšobný tréning našej prípravky. Srdečne pozývame všetkých rodičov a deti do vestibulu Mestskej krytej plavárne v Košiciach, zraz je o 16.40 h. Je potrebné si priniesť plavky, plaveckú čiapku (v prípade dlhých vlasov), šľapky, uterák lebo župan.

Na skúšobnom tréningu si preveríme plavecké schopnosti detí a zaradíme ich do jednotlivých skupín. Následne budú každému členovi prípravky pridelené presné tréningové hodiny. Tréningový proces prípravky Modrých Drakov bude prebiehať od septembra 2020 až do augusta 2021. Hodinové tréningy sa budú konať trikrát do týždňa, vždy v poobedňajších hodinách, najskôr od 16. hodiny.

Mesačný poplatok pre člena prípravky bude 55 €. Okrem toho je potrebné uhradiť jednorazový ročný registračný poplatok do nášho klubu (10 €) a jednorazový ročný registračný poplatok do Slovenskej plaveckej federácie (10 €). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky (0904 399 999) alebo e-mailom (modridraci@modridraci.sk). Tešíme sa na spoluprácu.