Staň sa Modrým Drakom!

Pridaj sa k nám!

_
 Aj naďalej rozširujeme svoju členskú základňu. Do klubu sa môžu prihlásiť chlapci a dievčatá vo veku od 5 rokov. Rozvoj športových schopností, súťaživosti a priebojnosti detí majú na starosti šéftréner dievčenskej zložky Róbert Kaid a tréner tímu do 11 rokov Tomáš Balog, brankár ŠKP Modrí Draci.

„Ponúkame profesionálnu plaveckú prípravu, pravidelné sústredenia, naše vodnopólové tímy sa okrem domácich ligových súťaží zúčastňujú aj na turnajoch v zahraničí. Vo výbornom kolektíve a pri zdravom športe zažijú deti množstvo zábavy v kruhu svojich rovesníkov. Kolektívny šport deti naučí disciplíne, rešpektu a tímovej práci, otvorí im cestu k novým kamarátstvam i zážitkom,“ zdôrazňuje tréner Róbert Kaid.  Balog je brankárom seniorského tímu Modrých Drakov, s ktorým získal majstrovský titul v slovenskej extralige v sezóne 2013/2014 a je tiež členom širšieho kádra slovenskej mužskej reprezentácie.

Okrem zabezpečenia tréningového procesu dostane každý nový člen klubu tričko alebo plávaciu čiapku v klubových farbách Modrých Drakov. Všetci členovia nášho klubu získajú kartu výhod Modrý Drak, ktorá im poskytne možnosť výhodnej ceny na kempy a tábory, ktoré organizuje ŠKP Modrí Draci, zľavu na nákup výstroje a zvýhodnené služby TimeOut Restaurant & Café.  Kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie i prvý tréning vášho synčeka alebo dcérky v Mestskej krytej plavárni-Dragons aréne v Košiciach. Prvý tréning je bezplatný! Viac informácií na telefónnom čísle 0904 399 999.

Vyplňte prosím kontaktný formulár. Do správy uveďte meno a priezvisko dieťaťa, jeho vek, vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Zašleme vám prihlášku, ktorú stačí doplniť, podpísať a zaslať na náš kontaktný mail.

Členský príspevok je 30 EUR ročne (poplatok zahŕňa členské do ŠKP Modrí Draci a platbu do Slovenskej plaveckej federácie). Mesačný tréningový poplatok je 45 EUR. V prípade úhrady jednorazovo na celý rok má člen nárok na klubovú kartu s kreditom 50 EUR. Po vyčerpaní kreditu je možné kartu dobiť, alebo môže slúžiť ako zľavová karta vo výške 10% na celý sortiment TimeOut (jedlo, nápoje a plavecký výstroj). Členovia, ktorí hradia poplatok mesačne si môžu kartu dobiť v pokladni TimeOut, alebo ju môžu využívať ako zľavovú kartu s výhodou 5% pri platbe v TimeOut.

Páčil sa vám článok? Prosím zdieľajte: