Skvelé prázdniny detí v kempe Modrých Drakov

Klub ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto si pre športuchtivé deti pripravil počas letných prázdnin sériu zaujímavých plavecko-vodnopólových kempov.

Prvý päťdňový turnus pre deti vo veku od 5 do 15 rokov prebieha od pondelka v Mestskej krytej plavárni-Dragons aréne v Košiciach. Že na účastníkov kempu čaká každý deň zaujímavý a pestrý program, o tom vás presvedčí aj fotogaléria a videá z tohtotýždňového kempu. Pokiaľ by ste, milí rodičia, mali záujem prihlásiť vaše ratolesti na ďalšie kempy, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0904 399 999 alebo na e-mailovej adrese office@modridraci.sk.
Môžete si byť istí, že deti prežijú krásne dni v príjemnej atmosfére a dobre sa zabavia. Najbližšie od 14. augusta do 18. augusta a potom aj od 28. augusta do 1. septembra (pravda, tento turnus bude výhradne pre deti mladšie ako 11 rokov). Každý deň je na programe dvojfázová kondičná a pohybová príprava v podobe plaveckého i vodnopólového tréningu pod vedením kvalifikovaných trénerov. Tie budú doplnené aj o oddych a zábavu v podobe stolových a spoločenských hier v klubovni Modrých Drakov. V rôznych disciplínach budú deti súťažiť o lákavé ceny.
O všetkých účastníkov našich kempov sa komplexne postaráme po každej stránke, to znamená, že deti budú mať zabezpečenú aj stravu a pitný režim. Začíname každý deň ráno o 8. hodine, nabitý program sa skončí o 16. hodine. Cena za päťdňový kemp je 80 eur, členovia nášho klubu majú zvýhodnenú cenu 70 eur.

Tešíme sa na vás!