Seniori Modrých Drakov mieria na Slovenský pohár

Seniori Modrých Drakov mieria na Slovenský pohár

Od piatka 28. septembra do nedele 30. septembra budú Piešťany a Vrútky dejiskom Slovenského pohára mužov, na ktorom sa predstaví celkovo osem tímov. Okrem nášho ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto to budú ŠK Hornets Košice, ŠK Olympia Košice, Pirana SC Topoľčany, Slávia UK Bratislava, KVP Nováky, PVK Vrútky a KVP Kúpele Piešťany.

Naši chlapci, ktorí obhajujú bronz z minulého roka, sa predstavia v základnej B-skupine vo Vrútkach, kde v piatok od 17.30 h narazia na Sláviu UK Bratislava. V sobotu sa potom stretnú zverenci trénera Tomáša Brúdera najprv od 10.45 h s KVP Nováky a tretí duel odohrajú o 16. hodine proti domácim Vrútkam.

V nedeľu sa potom Modrí Draci predstavia v zápase o konečné umiestnenie – v závislosti od toho, ako dopadnú v základnej skupine. Víťazi dvoch základných skupín sa totiž stretnú vo finále, tímy z druhých miest v skupine zabojujú o bronz, mužstvá z tretích priečok sa popasujú o celkové piate miesto, no a tímy z posledných miest v skupine nastúpia v zápase o konečné 7. miesto.