Rozbalí Ján Šurim v auguste na svadbe tanečný freestyle?

Ako vníma dnešný sviatok zaľúbených – Deň svätého Valentína – tréner nášho seniorského tímu Ján Šurim? „So snúbenicou Majkou ho nejako mimoriadne a špeciálne oslavovať nebudeme, kedže to aj vychádza cez pracovný týždeň, mojej životnej partnerke každopádne kúpim kyticu ruží, tá nesmie chýbať. Obaja sa však držíme pravidla, že prejavovať lásku si treba nielen počas Valentína,“ povedal tréner Modrých Drakov, s ktorým sme vo valentínskom rozhovore skloňovali nešportové témy. Tie súvisia s blížiacou sa svadbou Jána Šurima s milovanou snúbenicou Majkou.

„Obrad budeme mať v sobotu 19. augusta v Dóme svätej Alžbety, svadobná hostina sa uskutoční v hoteli Roca. Odhadujem, že budeme mať približne sto hostí. Veľmi sa tešíme na tento náš slávnostný deň,“ prezradil detaily veľkého životného kroku Ján Šurim.

S Majkou si povedia spoločné „áno“ do roka a do dňa od ich zásnub. Tie mali vlani 18. augusta zaujímavý priebeh. Prečo? „Mojej partnerke som navliekol snubný prsteň u nás doma. Všetko prebehlo tak klasicky, kľakol som si, vytiahol som prstienok a vyriekol som čarovné slová, ktorými som Majku požiadal o ruku. Kuriózne bolo však to, že som si musel pripraviť vankúš, na ktorý som si kľakol. V tom čase som bol totiž zranený, mal som opuchnuté ľavé stehno po páde zo skútra.“

Náš tréner prezrádza, že do vybavovačiek organizačných záležitostí ohľadne svadby je priamo zaangažovaný, nenechal to v žiadnom prípade len na nevestu. „Snažíme sa všetko riešiť spolu, o všetkom diskutujeme, aby sme to po každej stránke pripravili tak, ako si prajeme.“

Aj keď do augusta je ešte ďaleko, Ján Šurim si žiadnu predsvadobnú trému či nervozitu nepripúšťa. Práve naopak, nezabudnuteľný deň si bude chcieť dokonale užiť po boku jeho milovanej Majky a všetkých pozvaných hostí. Na záver uvoľneného rozhovoru tréner Modrých Drakov zaujal aj odpoveďou na otázku, aký je tanečník. „S diskotékovým freestylom nemám najmenší problém, takže v tanci sa nestratím. Samozrejme, svadba si žiada aj iné druhy tancov, takže všetko sa včas doučím. V tom problém nebude,“ dodal s úsmevom.