Prvý letný kemp Modrých Drakov: skvelá zábava a veľa krásnych zážitkov

Aj počas tohtoročných letných prázdnin organizujeme skvelé športové kempy Modrých Drakov pre deti od 6 do 13 rokov. Pripravili sme jeden júlový a dva augustové turnusy. Prvý tohtoročný letný kemp absolvovali deti v týždni od 15. do 19. júla.

Letný kemp je určený pre tých, ktorí ani počas prázdnin nelenia a radšej trávia čas v spoločnosti kamarátov pri zaujímavých celodenných aktivitách. Základom v programe kempu sú plávanie a vodné pólo, dopĺňa ich množstvo ďalších pestrých činností.

„Deti mali počas všetkých piatich dní nabitý program, najviac času strávili pri tréningoch v bazéne, ale okrem toho si zahrali minigolf, futbal, pripravili sme rôzne športové súťaže a boli aj chvíle, keď sa k slovu dostali rôzne spoločenské hry.  Deti sme vzali do Klubu poľovníckej kynológie a agility Košice, zabezpečili sme im aj možnosť pohrať sa s exotickým jašterom pochádzajúcim z Austrálie. O skvelú stravu sa postaral kolektív TimeOut Restaurant & Café, ktorá sa nachádza v Mestskej krytej plavárni. Na záver kempu sme všetkým deťom odovzdali na pamiatku malé darčeky a odmenili sme najlepších plavcov v troch kategóriách, tí sa potešili z klubových suvenírov ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto,“ zosumarizovala pestrý program letného kempu Ľubica Sabolová, trénerka prípravky nášho klubu.

Športové kempy Modrých Drakov sú skvelým riešením prázdninového programu vašich detí. Ďalšie dva kempy sa uskutočnia od 29. júla do 2. augusta a od 12. augusta do 16. augusta.

Čo všetko je v programe letného kempu?

Denný pobyt od 8. do 16. hodiny.
Výuka plávania kvalifikovanými inštruktormi.
Pohybové aktivity, hry v bazéne a mimo neho, kreatívne dielne, spoločenské hry.
Celodenná zdravá strava (desiata, obed, olovrant) a pitný režim počas celého dňa.

Všetky fotografie nájdete na našom Facebooku.