Prečo pozvala Miklodu na pizzu jeho priateľka Simona?

Jednou z výherkýň súťaží na našom facebookovom profile, ktoré vždy pripravujeme v spolupráci s TimeOut Restaurant & Café, sa stala Simona Fecková, priateľka hráča tímu Modrých Drakov Miroslava Miklodu.

Po sobotňajšom zápase našich chlapcov proti Hornets (prehrali sme, žiaľ, 4:12) si Simonka spolu s Mirom posedeli a pochutili na novinke v menu našej partnerskej reštaurácie, ktorá sa nachádza v priestoroch Mestskej krytej plavárne. V TimeOut Restaurant & Café totiž od februára pripravujú skvelú pizzu podľa pravej talianskej receptúry, keďže šéfkuchárom tohto podniku je Talian Roberto Geretto.
„Spolu so Simonkou sme tam chceli zájsť na pizzu už aj skôr, lenže na začiatku týždňa ma trápila črevná viróza, takže na jedlo som nemohol ani pomyslieť. Dohodli sme sa preto, že si urobíme pohodový večer v sobotu po našom zápase s Hornets. Pizza bola naozaj výborná, dali sme si partnerkinu obľúbenú Hawai. Ja mám najradšej Prosciutto,” prezradil nám Miro Mikloda.
Naši hráči sa pravidelne stravujú v TimeOut Restaurant & Café, aj Miro si tento podnik maximálne pochvaľuje. „Chutí mi tam naozaj všetko, veď aj tak vyzerám,” zavtipkoval si na svoj účet. „Najradšej si tam dávam vyprážaný syr s hranolkami a k tomu kofolu. Niekedy tam vybehneme aj s priateľkou Simonou. Teraz ma ona pozvala na pizzu, keďže mala šťastie v súťaži na facebookovom profile nášho klubu. Opakujem, mali sme pekný večer a pizza nám veľmi chutila,” dodal dobre naladený Miro Mikloda.