Prázdninový tip: skvelý plavecko-vodnopólový kemp

Ani sa nenazdáme a začnú sa letné prázdniny. Klub ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto si pre športuchtivé deti pripravil sériu plavecko-vodnopólových kempov. Budeme ich organizovať pre deti vo veku od 5 do 15 rokov a uskutočnia sa v troch päťdňových turnusoch v Mestskej krytej plavárni-Dragons aréne v Košiciach.

Termíny:
31. júl – 4. august
14. august – 18. august
28. august – 1. september (výhradne pre deti mladšie ako 11 rokov)

„Deti prežijú krásne dni v príjemnej atmosfére a dobre sa zabavia. Každý deň počas kempu čaká na ne mimoriadne zaujímavý a pestrý program, ktorý bude pozostávať z dvojfázovej kondičnej a pohybovej prípravy, plaveckého i vodnopólového tréningu pod vedením kvalifikovaných trénerov. Tréningy budú doplnené o zaujímavé vzdelávacie prednášky, ale aj o oddych v podobe stolových a spoločenských hier v našej klubovni. V rôznych športových a nešportových disciplínach budú deti súťažiť o lákavé ceny,“ hovorí o atraktívnej sérii letných prázdninových kempov Cinzia Ragusová, šéftrénerka dievčenskej zložky v našom klube. Mimochodom, ako hráčka bola členkou zlatého tímu Talianska vo vodnom póle na olympijských hrách v roku 2004 v Aténach!

O všetkých účastníkov našich kempov sa komplexne postaráme po každej stránke, to znamená, že deti budú mať zabezpečenú aj stravu a pitný režim. Začíname každý deň ráno o 8. hodine, nabitý program sa skončí o 16. hodine. Cena za päťdňový kemp je 80 eur, členovia nášho klubu majú zvýhodnenú cenu 70 eur. V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle 0904 399 999 alebo na e-mailovej adrese office@modridraci.sk. Tešíme sa na vás!