Pozývame Modrých Drakov na klubovú párty!

Zaujímavú klubovú akciu – slávnostné ukončenie vodnopólovej sezóny 2016/2017 – chystá túto nedeľu 18. júna vedenie ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto pre všetkých svojich hráčov a hráčky, ako aj ich rodičov.

Všetko sa to začne už o 11. hodine, keď všetkých fanúšikov nášho klubu pozývame povzbudiť nové majsterky Slovenska v kategórii junioriek. V bazéne Mestskej krytej plavárne – Dragons arény, totiž odohrajú hráčky Modrých Drakov posledný duel tejto, pre nich tak úspešnej, zlatej sezóny. V košickom derby nastúpia proti Olympii a po skončení duelu budú slávnostne dekorované majstrovskou trofejou i zlatými medailami.
Potom budú nasledovať zaujímavé súťaže v bazéne pre našich mládežníkov, no a po ich skončení sa už stane epicentrom diania TimeOut Restaurant & Café, domovský podnik Modrých Drakov a jeden z dôležitých reklamných partnerov nášho klubu.
Program klubovej párty už viac priblížila Alena Harčariková, viceprezidentka ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto: „Máme za sebou ďalšiu vydarenú sezónu, v ktorej sa našim vodným pólistom v mládežníckych kategóriách podarilo vybojovať viacero cenných úspechov a naši seniori sympaticky, aj keď napokon neúspešne, bojovali o bronz v domácej extralige. Radi by sme sa spolu s našimi hráčmi, členmi realizačných tímov a aj rodičmi našich mládežníkov zišli na spoločnom posedení, na ktorom by sme sa symbolicky rozlúčili s touto sezónou, ocenili najlepších hráčov, ale aj upevnili vzájomné vzťahy. Na všetkých Modrých Drakov teda čaká veselá a príjemná nedeľa na spoločnom posedení. Všetkých ešte raz srdečne pozývam v mene vedenia nášho klubu. Začíname v TimeOut Restaurant & Café po nedeľňajšom zápase našich junioriek.“