Pod našimi hráčmi sa zlomila lavička na striedačke!

Nevšímajte si, prosím, nízku kvalitu fotografie, ale pozorne sa pozrite, čo sa na nej deje! Pod trojicou našich hráčov sa totiž v sobotu počas zápasu 10. kola seniorskej extraligy zlomila lavička na striedačke!

Tento kuriózny moment sa stal pri víťazstve Modrých Drakov nad Komárnom (21:8) nášmu brankárovi Tomášovi Balogovi, kapitánovi mužstva Martinovi Palaščákovi a najlepšiemu strelcovi nášho tímu Miroslavovi Grutkovi. Našťastie, zaobišlo sa to bez nejakého nepríjemného zranenia a všetci sa na tejto komickej situácii výborne zabavili.

Proti Komárnu to bol z nášho pohľadu pohodový zápas. Ako sme uviedli, zvíťazili sme pohodlne 21:8 (4:1, 7:2, 5:3, 5:2), keď o góly Modrých Drakov sa postarali: S. Nagy 5, Grutka 4, Palaščák 3, Šuster, Haluška a P. Varga po 2, Vrba, Orem a Zareva po 1. Náš súper nastúpil iba so siedmimi hráčmi, takže na svojej lavičke mal iba trénera…

Keď bol jeden z hráčov hostí v tretej štvrtine už tretíkrát v zápase vylúčený a to znamenalo jeho predčasný koniec v stretnutí, súper mal v poli okrem brankára už iba päť hráčov. Náš tréner Ján Šurim sa zachoval mimoriadne korektne a od tohto okamihu začal do hry nasadzovať tiež iba päť našich hráčov do poľa. Chválime tento zmysel pre fair-play v podaní nášho trénera!