Náš tím do 11 rokov chce ešte zabojovať o bronz

Prvý z dvoch turnajov majstrovstiev Slovenska vo vekovej kategórii do 11 rokov majú za sebou naši najmenší Modrí Draci. Zverenci trénera Tomáša Baloga od minulého piatka do nedele v Piešťanoch dvakrát zvíťazili (nad Vrútkami 8:0 a Bratislavou 7:6) a rovnako dvakrát prehrali (s Prešovom 5:10 a s Novákmi 6:11).

„Nášmu družstvu patrí pochvala za snahu a bojovnosť. V dvoch víťazných dueloch sme dodržali taktiku a herné pokyny. V dueloch, v ktorých sme neboli bodovo úspešní, družstvo zahralo koncentrovane tri štvrtiny zápasu. Doplatili sme však na to, že pri nabitom turnajovom programe sme mali málo hráčov na striedanie, takže sme odpadli kondične,“ pustil sa do hodnotenia tréner Tomáš Balog.
Ďalšie štyri zápasy – proti Topoľčanom, Žiline, Piešťanom a Hornets – odohrajú naši Modrí Draci na druhom turnaji majstrovstiev Slovenska vekovej kategórie do 11 rokov, ktorý sa uskutoční vo Vrútkach od 16. do 18. júna. „Stále máme šancu získať bronzové medaily a to je aj náš cieľ. Všetkých súperov sme si pozreli na turnaji v Piešťanoch, vieme, čo nás čaká. Rovnako vieme aj to, že musíme zvíťaziť vo všetkých dueloch, ak chceme mať istotu bronzu. Je to v silách nášho kolektívu,“ netají tréner Tomáš Balog odhodlanie za celý tím najmladších nádejí Modrých Drakov.
Ako vidieť z priložených videí a fotografií v tomto článku, naše družstvo sa zabáva nielen vodným pólom, ale počas výjazdov na turnaje nie je núdza ani o pestrý program tohto nášho skvelého kolektívu. Naše družstvo sa v Piešťanoch povozilo vo vláčiku počas okružnej jazdy mestom, zašlo do 5D kina a stihlo aj osláviť 11. narodeniny hráča Daniela Kohútha.