Náročný týždeň Modrých Drakov

Na viaceré tímy Modrých Drakov čaká tento týždeň v rôznych vekových kategóriách mimoriadne pestrý a nabitý zápasový program.

Kvôli lepšej orientácii našich fanúšikov ho zosumarizujeme.

 Mladší žiaci v Novákoch

Náročná – až päťzápasová porcia – čaká na našich mladších žiakov od piatka 17. novembra do nedele 19. novembra na turnaji 2. časti Zimných majstrovstiev Slovenska, ktorého dejiskom bude Národné centrum vodného póla v Novákoch. V piatok nastúpia zverenci trénera Jána Šurima o 9. hodine proti Šamorínu a o 15. hodine proti Bratislave. V sobotu odohrajú Modrí Draci najprv o 12. hodine súboj proti Topoľčanom a večer o 18. hodine si zmerajú sily s domácimi Novákmi. Na záver v nedeľu nastúpi náš tím o 10. hodine proti Piešťanom.

V akcii aj kadeti a kadetky

Kadetov Modrých Drakov čaká v sobotu 18. novembra a v nedeľu 19. novembra turnaj 2. časti Zimných majstrovstiev Slovenska, ktorého dejiskom bude Mestská krytá plaváreň-Dragons aréna v Košiciach. Zverenci trénera Aleksandara Anastasijeviča nastúpia v sobotu o 17. hodine proti Piešťanom a v nedeľu ráno o 8. hodine odohrajú duel proti Prešovu.

Od piatka do nedele budú bojovať aj naše kadetky na Zimných majstrovstvách Slovenska tejto vekovej kategórie v Topoľčanoch. V piatok o 18.15 nastúpia naše dievčatá proti Vrútkam. V sobotu čaká na zverenkyne trénerky Cinzie Ragusovej najprv o 11. hodine duel proti Piešťanom a potom o 17. hodine proti Bratislave. Naše dračice potom na záver v nedeľu o 10.15 odohrajú duel proti Topoľčanom.

Seniorské košické derby

V mužskej seniorskej extralige sa v sobotu 18. novembra uskutoční prvé tohtosezónne košické vodnopólové derby. V Mestskej krytej plavárni-Dragons aréne v Košiciach nastúpia naši Modrí Draci o 19. hodine v zápase 7. kola proti ŠK Hornets. Veríme, že prídete povzbudiť našich chlapcov!