Mikulášsky deň Modrých Drakov – športová zábava a spoločenský večierok

Vedenie ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto pripravilo pre svojich hráčov a hráčky – špeciálne pre tých v mládežníckych kategóriách – na pondelok 12. decembra jedinečný mikulášsky program. Jeho súčasťou bude okrem individuálnych súťaží a exhibičného zápasu v bazéne Mestskej krytej plavárne aj slávnostný večierok pre členov nášho vodnopólového klubu a rodičov našich mládežníkov, ktorý sa uskutoční v TimeOut Restaurant & Café. Záštitu nad podujatím prevzal Ľubomír Grega, starosta mestskej časti Košice-Staré Mesto. Srdečne vás pozývame!

PROGRAM

17.00 – 18.00 – TRÉNING

Mladší žiaci, starší žiaci a dievčatá budú mať  vyhradených päť  plaveckých dráh. Súčasťou tréningu budú aj preteky o najrýchlejšieho hráča v každej kategórii, bude sa plávať 50 metrov kraul.

18.00 – 19.00 – EXHIBIČNÝ ZÁPAS

V každej štvrtine sa predstaví iná zostava, aby si zahral každý. Jeden tím bude pozostávať  z jedného hráča mužského seniorského tímu, juniora, kadeta, staršieho žiaka, mladšieho žiaka, člena tímu do 11 rokov i dievčaťa.

19.00 – MIKULÁŠSKY VEČIEROK

Jeho súčasťou v TimeOut Restaurant & Café bude vyhlásenie výsledkov pondelkových športových aktivít. Deti dostanú mikulášske darčekové balíčky. A na všetkých bude čakať  aj občerstvenie.