Letný tábor v Tatrách

Letný tábor v TatráchLetný tábor v Tatrách

Máme pre vás novinku. Ako si užiť leto v spoločnosti svojich rovesníkov a kamarátov? Letný tábor v Tatrách vrátane ubytovania, plný športu, kreatívnych hier a celodennej zdravej stravy pre deti od 8 rokov!

V krásnom prostredí Vysokých Tatier v zrubových chatách, v areáli Kontakt wellness hotela v Starej Lesnej, sme pre vás vytvorili pestrý program počas celých dvoch týždňov.

Pripravené sú tieto termíny:

  • 10.7. – 14.7.2023
  • 17.7. – 21.7.2023

Cena Tábora: 395 € / týždeň (pre hotelových hostí, bez ubytovania je cena 50€/deň). V cene je zahrnuté: ubytovanie na 4 noci v zrubových chatách, strava 5x denne, inštruktori, nočný dozor. Ponúkame vám aj možnosť súrodeneckej zľavy.

Letný tábor v TatráchMiesta sa míňajú už teraz, preto neváhajte a nečakajte do poslednej chvíle. Zabezpečte miesto pre vaše dieťa včas!

Naše motto je: Letný tábor vás odbremení od starostí KAM S DEŤMI a vaše deti zabaví.

Počas letných prázdnin sa radi postaráme o vaše deti. Pod vedením kompetentných a profesionálnych inštruktorov si budú môcť deti v letnom tábore užiť množstvo zábavy, spoznajú nových kamarátov a naučia sa byť si istejší vo vode, naberú športové zručnosti, orientáciu v teréne, kolektívnosti, sebadôvere a samostatnosti. Naše tábory sú skvelým riešením pre „plavcov“ aj pre „neplavcov“.

Záujem je po skúsenostiach z predchádzajúcich rokov veľký, preto odporúčame získať miesto pre vaše dieťa čím skôr.

V prípade záujmu nám prosím pošlite e-mailom základné údaje, a to meno dieťaťa, vek a termín tábora, o ktorý máte záujem, prihlášku vám odošleme na váš e-mail.

V prípade bližších informácií nás neváhajte kontaktovať e-mailom: modridraci@modridraci.sk
alebo telefonicky na: 0904 399 999