Ako sa darí jednotlivým tímom Modrých Drakov?

Vodnopólové súťaže vo všetkých vekových kategóriách na Slovensku sú v plnom prúde a postupne smerujú k svojmu vyvrcholeniu. My sme pre fanúšikov Modrých Drakov pripravili prehľad, ako stoja v ligových tabuľkách naše tímy ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto.

Už je isté, že seniori vstúpia do play-off zo štvrtého miesta a v semifinále narazia na ŠK Hornets Košice. Juniorom v tejto sezóne medaila neutečie, po 3. kole v skupine o titul im patrí tretie miesto, pred štvrtými Bratislavčanmi majú naši chlapci sedembodový náskok. Kadeti sú veľmi blízko striebra. Ich postavenie na čele tabuľky s dvojbodovým náskokom je totiž skresľujúce, keďže odohrali o štyri zápasy viac práve ako Nováky.
Starší žiaci sú tiež blízko medaily, v ligovej tabuľke majú na druhej priečke rovnaký počet bodov ako nateraz bronzové Nováky, naši chlapci však majú lepšie skóre. Mladší žiaci budú bez medaily, zatiaľ sa nachádzajú na 5. priečke tabuľky.
Pochopiteľne, pozornosť sme venovali aj našim dievčatám. Juniorky sú po 2. kole Národnej ligy na treťom mieste so stratou dvoch bodov na druhé miesto a štyroch bodov na vedúce Piešťany. Kadetkám sa darí ešte viac, rovnako po 2. kole sú na čele tabuľky, s dvojbodovým náskokom pred prenasledovateľkami z Piešťan a Vrútok.
Žiačky zatiaľ odohrali iba turnaj úvodného kola, naše dračice na ňom prehrali všetky tri zápasy.